Playa de Mogán

Rodzinna, dostępna plaża o spokojnych wodach na Gran Canaria

Ten kto szuka rodzinnej plaży, Mogán to zakątek jakiego potrzebuje, aby dobrze się bawić na urlopie. Położona w południowej części wyspy Gran Canaria plaża Mogán jest idealna dla wszystkich grup wiekowych i ulubiona przez wiele rodzin ze względu na jej spokój, łagodność morza i biały piasek. Na Mogán tradycyjnie widać dzieci, które chodzą tam i z powrotem z wiaderkami plażowymi skoncentrowane kopaniem w piasku, podczas gdy ich rodzice odpoczywają w cieniu lub bawią się z nimi w morzu.

Bezpieczna plaża o rodzinnej atmosferze

Obok plaży Mogán z widokiem na przystań jachtową można odnaleźć sklepy, restauracje i ogródki piwne, gdzie można się czegoś napić. O ponad 200 metrach długości i wyraźnej rodzinnej atmosferze, ta plaża posiada kładki, które pozwalają na dostęp osobom o zredukowanej zdolności ruchowej i wózkom dziecięcym, jak również prysznice na wolnym powietrzu. Dla większego spokoju ma do dyspozycji zespół ratowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników.

Długość
290 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
WC
Public transport
Tourist info
Todo el año
Localidad
Mogán

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
2
9
262
262
10045