Las Burras

Bezpieczna i cicha plaża

Plaża Las Burras znajduje się w części nadmorskiej obszaru San Bartolomé de Tirajana, na południu wyspy Gran Canaria, jednego z najważniejszych ośrodków turystycznych Wysp Kanaryjskich. To bardzo popularna plaża, jednak dzięki sporym rozmiarom – 300 metrów długości i 110 metrów szerokości – można tu wygodnie odpocząć w hamaku, opalając się lub leżeć pod parasolem. Jest osłonięta falochronem zapewniającym bezpieczeństwo i spokój – zapewnia więc idealne warunki dla najmłodszych. Właśnie dlatego to przytulne i piaszczyste miejsce jest jedną z ulubionych plaż dla rodzin.

Wszystkie niezbędne udogodnienia

Ta piękna plaża z drobnym piaskiem jest idealna do kąpieli i opalania się. Na Las Burras znajdują się wszystkie niezbędne udogodnienia, pozwalające odwiedzającym cieszyć się przyjemnym pobytem: prysznice, sprzątanie i wynajem parasoli i hamaków. Pracuje tam również zespół ratowników, specjalna obsługa dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Nadmorska promenada to idealne miejsce na relaksujący spacer, podczas którego można podziwiać wspaniałe widoki na morze i, jeśli przyjdzie ochota, dotrzeć do sąsiednich plaż – San Agustín i Playa del Inglés.

Długość
694 m
Accessible
Hammok sunshade
Parking
Restaurant
Showers
Public transport
Viento
Oleaje moderado
Localidad
San Agustín
Kąpiel z zachowaniem środków ostrożności

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
2
9
262
262
10045