Plaża Viejo Rey

Plaża do surfowania na południowo-zachodniej Fuerteventurze

Jeśli windsurfing i kitesurfing królują na plażach Corralejo i na południu Jandía, na Fuerteventrze, Plaża Viejo Rey od zawsze jest stolicą wyspy legendarnej deski surfingowej. Znajdująca się w La Pared, nazywana enklawą ze względu na mur, który w przeszłości dzielił wyspę na dwie części, ta plaza, licząca prawie jeden kilometr kwadratowy jest nie tylko punktem odniesienia dla surferów, ale również dla miłośników wolności i naturyzmu, jak że jest dużo miejsca dla wszystkich.

Kąpiel na plaży naturystów Jandía

Silny wiatr i fale dla surferów sprawiają, że jest to idealne miejsce do surfowania, na którym należy jednak zachować ostrożność podczas kąpieli. Poza tym, jej czarny piasek, ale także złoty w odniesieniu do niektórych obszarów, jej wymiary, gwarantowane słonce i orzeźwiający ocean są idealne na odpoczynek, spacer i cieszenie się dniem. Viejo Rey znajduje się w pobliżu obszaru mieszkalnego La Pared, a w pobliżu znajduje się mała zatoczka, która jeszcze bardziej zwiększa atrakcyjność tego miejsca.

Długość
250 m
Nudist zone
Parking
Restaurant
Sin vigilancia
Viento
Oleaje fuerte
Localidad
Costa Calma
Kąpiel z zachowaniem środków ostrożności

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
4
9
262
262
10045