OSTATNIA MINUTA: Koronawirus (COVID-19) tutaj

Plaża Morro Jable

Plaża Morro Jable Popularne plaże na Fuerteventura
Plaża Morro Jable Popularne plaże na Fuerteventura
Plaża Morro Jable Popularne plaże na Fuerteventura
Plaża Morro Jable Popularne plaże na Fuerteventura

Egzotyczna plaża w pobliżu stref handlowych na Fuerteventura

We wspaniałym kurorcie turystycznym Morro Jable, na południu wyspy Fuerteventura, mieści się ogromna plaża o białym piasku i turkusowej wodzie, która zmienia odcienie turkusowego koloru w szmaragdowe. Znana jest jako plaża Morro Jable i rozciąga się na północ od plaży Las Gaviotas, po stare miasto nadmorskiego miasteczka Morro Jable, na południu. Przemierzyć tę kilku kilometrową i egzotyczną plażę aleją jaka się ciągnie wzdłuż niej oznacza skorzystać nie tylko ze stref handlowych ale również z emblematycznego widoku na latarnię w Morro Jable, zarysowującą się na tle morza.

Cuatro kilómetros de playa turística junto al Saladar de JandíaCztery kilometry turystycznej plaży w pobliżu Saladar de Jandía

Plaża Morro Jable rozciąga się na długości czterech kilometrów i graniczy z dużą aleją ze sklepami, ośrodkami rekreacyjnymi i restauracjami oraz Saladar de Jandía, zakwalifikowanego jako Miejsce Interesujące pod względem Naukowym w celu zachowania bardzo rzadkiego rodzaju roślinności na Wyspach Kanaryjskich, odpornego na słoną wodę. To turystyczna plaża, która posiada ratowników, liczne strefy wynajmu leżaków i parasoli, budki z napojami i przekąskami oraz miejsca uprawiania sportów wodnych takich jak surfing bądź pływanie kajakiem. Co jest najlepsze? Zakwaterowanie w pobliskim hotelu w celu skorzystania z dnia plażowania, a po zachodzie słońca zjedzenie spokojnej kolacji na wprost morza.

Isla Fuerteventura
4325 m

4325 m

ODKRYJ