Plaża Morro Jable

Egzotyczna plaża w pobliżu stref handlowych na Fuerteventura
We wspaniałym kurorcie turystycznym Morro Jable, na południu wyspy Fuerteventura, mieści się ogromna plaża o białym piasku i turkusowej wodzie, która zmienia odcienie turkusowego koloru w szmaragdowe. Znana jest jako plaża Morro Jable i rozciąga się na północ od plaży Las Gaviotas, po stare miasto nadmorskiego miasteczka Morro Jable, na południu. Przemierzyć tę kilku kilometrową i egzotyczną plażę aleją jaka się ciągnie wzdłuż niej oznacza skorzystać nie tylko ze stref handlowych ale również z emblematycznego widoku na latarnię w Morro Jable, zarysowującą się na tle morza.
Cuatro kilómetros de playa turística junto al Saladar de JandíaCztery kilometry turystycznej plaży w pobliżu Saladar de Jandía
Plaża Morro Jable rozciąga się na długości czterech kilometrów i graniczy z dużą aleją ze sklepami, ośrodkami rekreacyjnymi i restauracjami oraz Saladar de Jandía, zakwalifikowanego jako Miejsce Interesujące pod względem Naukowym w celu zachowania bardzo rzadkiego rodzaju roślinności na Wyspach Kanaryjskich, odpornego na słoną wodę. To turystyczna plaża, która posiada ratowników, liczne strefy wynajmu leżaków i parasoli, budki z napojami i przekąskami oraz miejsca uprawiania sportów wodnych takich jak surfing bądź pływanie kajakiem. Co jest najlepsze? Zakwaterowanie w pobliskim hotelu w celu skorzystania z dnia plażowania, a po zachodzie słońca zjedzenie spokojnej kolacji na wprost morza.
Length
4325 m
Localidad
Morrojable

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
4
9
262
262
10045