Plaża Esquinzo

Plaża ze złotym piaskiem, idealna do uprawiania surfingu w północnej części wyspy Fuerteventury
Na takiej wyspie jak Fuerteventura, którego cale wybrzeże stanowi plaża, Esquinzo jedynie wzbogaca unikalną ofertę z dodanymi atrybutami dzikiej przystani, warunkami dla surferów i oazą spokoju i słońca. Dużo słońca. W miejscowości La Oliva i pośrodku stromego północnego wybrzeża, o wiele rzadziej odwiedzaną i dość nieznaną, to enklawa zatrzymuje na chwilę cały krajobraz. Z czarnego wulkanicznego piasku można przejść na piasek o złocistym kolorze, kąpiele i niebieski kolor oceanu to znaki firmowe tego domu. To znaki firmowe wyspy.
Rajska plaża z kąpieliskiem w La Olivie
Rajska plaża w pobliżu Cotillo, na której piaski można dostać się poprzez spektakularne koryto rzeki w wąwozie. Niczym zlewisko rzeki, ta plaża zniewala wzrok ze swoimi równinami poprzez barierę ze skał. Kontrast zwiększa się pomiędzy ciemnymi klifami i trzema dużymi górami z drobnym piaskiem, które tworzy wiatr. W końcu, i jeśli fale na to pozwalają, czysta wolność w jednym z punktów referencyjnych, którzy nie tylko szukają słońca, piasku i morza, ale także chcą poczuć autentyczność.
Length
300 m
Nudist zone
Localidad
Jandía

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica plażowego.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości plaży. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
Tagi
Etiquetas
4
9
262
262
10045