Siam Park

Największy park wodny w Europie jest w Adeje

Siam Park to największy park wodny w Europie. Położony w Adeje, na południu wyspy Teneryfy, rozciąga swoją kilometrową sieć imponujących zjeżdżalni wodnych. Na jego 185 kilometrach kwadratowych można surfować na gigantycznych falach, zjeżdżać z pełną szybkością z wysokości lub przepłynąć zbiornik z rekinami. A prywatne domki w tajlandzkim stylu są doskonałe do spędzenia uprzywilejowanego dnia. Siam Park to czysta adrenalina.

Atrakcje wodne w grupie pełne adrenaliny

Ten park oferuje mnóstwo pobudzających wyzwać wodnych, idealnych dla rodziny z dorastającymi dziećmi. Siam Beach posiada najwyższą sztuczną falę na świecie. Trzy metry wysokości są doskonałe do nauki surfowania. Na Tower of Power wznosi się prawie pionowa zjeżdżalnia sięgająca 28 metrów i która przechodzi przez wnętrze zbiornika pełnego rekinów. A zagubiona forteca, Lost City, z jej kaskadami, mostami i zjeżdżalniami jest idealna dla młodych poszukiwaczy przygód.

Catering
Parking
Shows
Localidad
Adeje
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
14
262
262
10045