Piramidy w Güímar

Odkryj park z piramidami na Teneryfie

Na południowym wschodzie wyspy Teneryfa znajduje się Park Etnograficzny Pirámides de Güímar. Został on utworzony wokół sześciu występujących w tym regionie piramid schodkowych o wysokości około czterech metrów, których pochodzenie pozostaje niewyjaśnione. W muzeum zwiedzający mogą poznać inne piramidy świata oraz starożytne cywilizacje, które je zbudowały. Wydzielono tu również przestrzeń dla stosowanych przez te kultury statków, a to dlatego, że głównym pomysłodawcą tego parku był odkrywca i podróżnik Thor Heyerdahl, znany ze swych zamorskich ekspedycji.

Pospaceruj po ogrodach i ścieżkach tematycznych

Kolejną atrakcją tego parku są ogrody, które można zwiedzić, krocząc po różnych ścieżkach tematycznych, nie pominąwszy jedynego w swoim rodzaju Trującego Ogrodu, który skupia ponad 70 gatunków toksycznych roślin z całego świata. Najlepszym sposobem na spokojne zwiedzenie tego parku jest spędzenie w nim dnia, dlatego obowiązkowym przystankiem, aby się posilić, będzie wizyta w kafeterii z widokiem na piramidy.

Catering
Offers
Parking
Is accessible
Localidad
Güímar
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045