Monkey Park Tenerife

Zoo, w którym można karmić małpy w pobliżu Los Cristianos

Monkey Park Tenerife jest małym ogrodem zoologicznym położonym w pobliżu dużego kurortu turystycznego w Los Cristianos, na południu wyspy Teneryfy. To jedyny na Wyspach Kanaryjskich park wyspecjalizowany w małpach i wyróżnia się on możliwością wejścia do klatek w celu dotknięcia zwierząt i nakarmienia ich. Dlatego to zoo jest idealne, aby odkryć figlarny charakter lemurów i marmozet zwyczajnych. Dzieci są zachwycone, gdy wchodzą im na głowę, żeby zdobyć jedzenie.

Ogród zoologiczny gatunków naczelnych na Teneryfie

Wzdłuż przyjemnej trasy biegnącej ogrodem z ławkami położonymi w cieniu dla odpoczynku, Monkey Park pokazuje zróżnicowaną kolekcję małp. Oprócz gatunków naczelnych takich jak: lemury, różne odmiany marmozet lub szympansów, ma terrarium dla węzy i wiele egzotycznych ptaków takich jak: papugi ary, kakadu, a nawet tukany. Posiada również staw z krokodylami i żółwiami, nad którym można przejść drewnianym mostem. To inne zoo, doskonałe dla odwiedzenia z rodziną.

Parking
Is accessible
Localidad
Los Cristianos
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
54805 14
262
262
10045