JUNGLE PARK

Najsławniejszy pokaz orłów na Wyspach Kanaryjskich

Jungle Park, na południu wyspy Teneryfy, ma najsławniejszy pokaz polowania z sokołami na Wyspach Kanaryjskich. Orły i sokoły latają tuż nad publicznością prawie dotykając ich głów. A najmłodsi mogą karmić i pogłaskać dużą ilość ptaków będących na wolności. To odmienne miejsce dla spokojnego pospacerowania pomiędzy wieloma ptakami drapieżnymi i innymi egzotycznymi zwierzętami. Autentyczna dżungla w niewielkiej odległości od miejscowości Los Cristianos, w Arona.

Bezpieczna dżungla w pobliżu Arona dla całej rodziny

Jungle Park jest idealny dla dzieci, które poczują się jak prawdziwi poszukiwacze przygód. Pomiędzy ścieszkami, mostami linowymi, kaskadami i tunelami rozciąga się nadzwyczajny ogród zoologiczny i botaniczny. Na jego terenie mieszkają dzikie gatunki kotowate takie jak: południowoafrykańskie lwy, pumy, a nawet biały tygrys o niebieskich oczach. Bociany i pawie królewskie towarzyszą odwiedzającym gościom przebywając na wolności. A dla odpoczynku w cieniu w tutejszych obszarach dla relaksu najlepiej napić się czegoś orzeźwiającego z egzotycznymi ptakami chodzącymi w odległości kilku centymetrów.

Catering
Parking
Shows
Is accessible
Localidad
Arona
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
14 54805
262
262
10045