Aqualand Costa Adeje

Najlepszy pokaz delfinów na świecie

Park wodny Aqualand Costa Adeje oferuje jedyny taki pokaz delfinów na Wyspach Kanaryjskich. Uhonorowany premią Międzynarodowego Stowarzyszenia Trenerów Zwierząt Morskich jako najlepszy pokaz delfinów na świecie, to przedstawienie stanowi olśniewający dowód na inteligencję, siłę i zwinność tych sympatycznych zwierząt, które ścigają się z pełną szybkości, wykonują nieprawdopodobne skoki i akrobacje w powietrzu. Aqualand Costa Adeje, na południu wyspy Teneryfy, oferuje doskonały pokaz dla dopełnienia radosnego dnia spędzonego pomiędzy atrakcjami wodnymi i basenami.

Park wodny ze spa na Teneryfie

Tutaj najmłodsi mogą się bawić pod okiem doświadczonego zespołu ratowników pomiędzy sztucznymi falami, fantastycznymi zamkami i zjeżdżalniami w kształcie smoka. A dorośli mogą odprężyć się w spa na wolnym powietrzu z jacuzzi o klimatyzowanej wodzie i prysznicami z hydromasażem, odpocząć na leżakach w pobliżu basenów lub dać się ponieść dmuchanemu kołu pod przyjemną kaskadę Lava River. Aqualand Costa Adeje jest idealny dla uspokojenia się od stresu i zapomnienia o zmartwieniach.

Catering
Offers
Parking
Shows
Is accessible
Localidad
Adeje
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
1
9
54805
262
262
10045