Rancho Texas Lanzarote Park

Jedyny ogród zoologiczny z basenami na Wyspach Kanaryjskich

W południowej części wyspy Lanzarote znajduje się Rancho Texas Lanzarote Park, jedyne zoo ze strefą basenów. Znane również jako Corral del Agua, to obszerny teren z atrakcjami wodnymi dla dorosłych i publiczności dziecięcej. W jego okolicy mieści się bar - restauracja, idealny, aby czegoś się napić w trakcie kąpieli. Ten ogród zoologiczny oferuje doskonały plan na niezapomniany dzień: zobaczyć mnóstwo dzikich zwierząt, skorzystać z pokazów i orzeźwić się w basenach oraz zjeżdżalniach.

Park wodny do pływania z uchatkami na Lanzarote

W Rancho Texas Lanzarote Park możliwe jest popływanie z uchatkami, kiedy nie biorą udziału w przestawieniu. W parku również jest biały tygrys stanowiący część wspaniałej kolekcji dzikich zwierząt. Dodatkowo, organizowane są zajęcia dla dzieci w atmosferze ‘Far West’, takie jak jazda na kucyku, poszukiwanie złota w osadzie indiańskiej lub przejazd canoe. A dla zjedzenia jest kilka restauracji, ale tylko w barze szybkiej obsługi można podziwiać wyjątkowy pokaz z lasso i kowbojskim biczem.

Localidad
Puerto del Carmen
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
3
9
14 54805
262
262
10045