Lanzarote Aquarium

Akwarium do popływania z rekinami na Lanzarote

W Costa Teguise na wschodzie wyspy Lanzarote można popływać z rekinami w akwarium. Lanzarote Aquarium daje możliwość ponurkowania obok rekina wąsatego o długości metra osiemdziesięciu centymetrów i kilku rekinów bambusowych. To jest wyjątkowa okazja do zanurzenia się z gatunkami, które są bardzo trudne do spotkania na otwartym morzu. Te zajęcia zawsze są realizowane pod nadzorem ekspertów i można je wykonać bez żadnego wcześniejszego przygotowania czy dyplomu.

Zwierzęta morskie w centrum handlowym w Costa Teguise

Lanzarote Aquarium posiada 33 obiekty z setkami gatunków morskich, począwszy od niektórych typowych dla Wysp Kanaryjskich - muren i egzemplarzy okoniowców po tropikalne takie jak pustelnik i ryby nemo. Szklany tunel przechodzi przez jedne ze zbiorników, dlatego rekiny, żółwie i raya pływają w odległości kilku centymetrów od głów odwiedzających. Ponadto, w interaktywnych akwariach można pogłaskać niektóre gatunki takie jak np. rozgwiazdy. To wyjątkowy sposób na poznanie przyrody morskiej na Lanzarote.

Localidad
Costa Teguise
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
3
9
14 54805
262
262
10045