Lanzarote a Caballo

Lekcje jazdy konny dla całej rodziny w Lanzarote

Miłośnicy koni i jazdy konnej mogą cieszyć się ze swojego hobby również podczas wakacji na Lanzarote. Położony w południowej części wyspy, bardzo blisko Puerto Calero, ośrodek Lanzarote a Caballo (Lanzarote na Koniu) oferuje naukę jazdy konnej i wycieczki po wyspie dla całej rodziny. Znajduje się tutaj także plac zabaw Fort Apache oraz gospodarstwo, w którym maluchy mogą zbliżyć się do kucyków, kaczek i owiec, pośród innych zwierząt.

Wycieczki na wielbłądach i koniach w pustynnym krajobrazie

Wielbłądy to typowe zwierzęta występujące w krajobrazie Lanzarote. Centrum organizuje godzinne przejażdżki na garbie wielbłąda, podczas których można podziwiać pustynny krajobraz wyspy. Bez opuszczania Lanzarote a Caballo można również podjąć lekcje jazdy konnej, które organizowane są przez profesjonalnych monitorów. Dwugodzinne wycieczki są zarezerwowane dla najbardziej doświadczonych jeźdźców, którzy na grzbiecie tego pięknego zwierzęcia będą mogli podziwiać bardzo zróżnicowane i egzotyczne otoczenie.

Localidad
Uga
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
3
9
14 54805
262
262
10045