Aquapark Costa Teguise

Park wodny pełen zajęć rekreacyjnych
Położony na wschodnim wybrzeżu Lanzarote, Aquapark Costa Teguise jest jednym z najbardziej zróżnicowanych parków na Wyspach Kanaryjskich. Oprócz wszystkich jego atrakcji wodnych ma on wewnętrzny tor do paintballu i trasę przygodową dla dzieci. W ten sposób po zjeżdżaniu do wody mogą one zjeżdżać po tyrolkach, a następnie wspinać się po ruchomych mostach i pokonywać tory z przeszkodami. Ten park jest doskonały jako alternatywa wypoczynku w pełnym słońcu Lanzarote.
Karting, paintball i baseny na Lanzarote
Aquapark Costa Teguise posiada oprócz toru paintballu dla dzieci i dorosłych również sztuczną ściankę do wspinania, przejażdżki kucykiem i karting dla dzieci wraz z torami umiejętności i szybkości. Jego baseny i atrakcje są dla wszystkich grup wiekowych, jak na przykład szalona rzeka, Río Loco, trasa do przepłynięcia z pełną szybkością na dmuchanym kole lub łagodne zjeżdżalnie do ścigania się z rodziną. To idealny park do spędzenia tutaj całego dnia. Choć nie zezwala się na wnoszenie jedzenia posiada restauracje oferujące pełne zestawy.
Catering
Offers
Parking
Is accessible
Localidad
Costa Teguise
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
3
9
14 54805
262
262
10045