Pueblo Canario

Tradycje, rzemiosło i folklor w Las Palmas de Gran Canaria
Pueblo Canario, inspirowany tradycyjną architekturą Wysp Kanaryjskich, znajduje się w centrum Las Palmas, w północno-wschodniej części wyspy Gran Canarii. Jest on otoczony fontannami i ogrodami parku Doramas i ma centralny plac, gdzie można podziwiać występy folklorystyczne pokazywane kilka razy w tygodniu. Oprócz sklepów z rękodziełami, które znajdują się w ich budynkach, można również spróbować wszystkich rodzajów kanaryjskich receptur przedstawionych w martwej naturze.
Muzeum poświęcone Néstorowi de la Torre
Wśród obiektów w Pueblo Canario znajduje się muzeum Museo Néstor, które odsłania wiele prac artysty kanaryjskiego – Néstora de la Torre, jednego z twórców tej pięknej enklawy miasta. Pueblo Canario jest idealnym miejscem do spacerów i odkrywania tradycji wyspy podczas słuchania muzyki, podziwiania wyrobów rzemieślniczych i próbowania typowej kuchni Wysp Kanaryjskich. A wszystko to bez wychodzenia z miasta Las Palmas.
Catering
Localidad
Las Palmas de Gran Canaria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
2
9
14
262
262
10045