Mundo Aborigen

Park tematyczny pozwalający odkryć życie Aborygenów

W południowej części wyspy Gran Canarii, w otoczeniu wąwozu Fataga w samym Parku Naturalnym Ayagaures, znajduje się jest park tematyczny Mundo Aborigen (Świat Aborygenów), poświęcony historii i kulturze na Wyspach Kanaryjskich. Dzięki rekonstrukcjom codziennych scen i ponad stu figurom rzeczywistych rozmiarów, odwiedzający park zobaczą na własne oczy, jak wyglądało życie pierwszych mieszkańców archipelagu.

Muzeum na wolnym powietrzu w zapierających dech w piersiach krajobrazach Gran Canarii

Wspaniałe krajobrazy wąwozu Fataga to idealne miejsce do umieszczenia tego muzeum na świeżym powietrzu, w których można odkryć tajemnice kultury Aborygenów, ciesząc się zarazem przecudnymi widokami i wspaniałą pogodą. Dzieci, w otoczeniu przyrody, mogą bawić się z psami, świniami i kozami zamieszkującymi Mundo Aborigen, a dorośli odbyć podróż w czasie i dowiedzieć się, jak wyglądało życie na Wyspach Kanaryjskich ponad 2000 lat temu.

Parking
Localidad
Fataga
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
2
9
54805 14
262
262
10045