Casa Santa María

Poznaj produkty rzemieślnicze i sposób ich wykonania
Casa Santa María – Dom Świętej Marii to spektakularny dworek z XVII wieku znajdujący się w Betancuria, w centrum Fuerteventury. Poza spokojnymi spacerami po bujnych ogrodach, można dowiedzieć się z pierwszej ręki, jak wyglądał rozwój produktów rzemieślniczych na Fuerteventurze, wytwarzanych właśnie w Casa Santa María. Z drugiej strony, wystawa starodawnych naczyń wykorzystywanych na wsi obrazuje tradycyjny sposób życia na wyspie do czasów sprzed kilkudziesięciu lat.
Jedna z najpiękniejszych restauracji na Fuerteventurze
Projekcje 3D i Multivision w Casa Santa María oferują inny sposób na przybliżenie się do fauny i flory na Fuerteventurze, tak jak również sale poświęcone Naturalnemu Parkowi Betancuria. Sklep z ‘pamiątkami’ pozwala na spokojne wyszukanie pamiątek i prezentów dla wszystkich grup wiekowych. Pod koniec pobytu nie można nie zajrzeć do restauracji w Casa Santa María, romantycznej i w tradycyjnym wiejskim stylu, uważanej za jedną z najpiękniejszych na wyspie. Ponadto, jej przepis na pieczone koźlę jest bezkonkurencyjny.
Catering
Parking
Localidad
Betancuria
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Korzystaj z instalacji w sposób odpowiedzialny! Postępuj zgodnie z instrukcjami danego miejsca.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie wyrzucaj niedopałków na ziemię.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
Tagi
Etiquetas
4
9
14 54805
262
262
10045