Wyspy Kanaryjskie w Kwietniu

Kwiecień, małe wakacje przed tradycyjnymi wakacjami. Jeśli nie masz wielu wolnych dni, to najlepiej przeżyć je intensywnie. Na początek spacer między wulkanami lub przechadzka po urokliwej miejscowości. Potrzebujesz więcej pomysłów? Znajdziesz tu kilka sugestii na kwiecień.

Contenido

Jeżeli marzysz, by zobaczyć te zwierzęta na wolności, na Wyspach Kanaryjskich możesz spotkać się z nimi osobiście. Wyspy to miejsce, które odwiedza 23 różnych gatunków waleni, takich jak kaszaloty czy płetwale oraz 6 rodzajów delfinów.

Polecamy wycieczkę statkiem z niebieskim znakiem „Barco Azul”, który gwarantuje dbanie o dobrostan tych zwierząt. Pamiętaj, że dla ich dobra, karmienie i pływanie z nimi są zabronione.

Imagen
Contenido

Odwiedzasz Wyspy Kanaryjskie z dziećmi? Naturalne baseny archipelagu to idealne miejsce na spokojną kąpiel z widokiem na piękny krajobraz. To wyjątkowe doświadczenie, które trzeba przeżyć podczas podróży. Odkryj krystaliczne wody Caletón Blanco na Lanzarote, spektakularny Puertito de Lobos 20 minut statkiem z Fuerteventury lub Charco del Conde na Gomerze, idealny na spędzenie całego dnia z rodziną. Każda wyspa oferuje wiele możliwości!

Imagen
Contenido

Od ponad 20 lat miłośnicy paralotniarstwa spotykają się w kwietniu na Międzynarodowym zlocie paralotniarzy na wyspie El Hierro. Piloci ze wszystkich krajów, w tym światowa elita paralotniarstwa akrobatycznego, zbierają się, by korzystać z pasatów i idealnego miejsca do uprawianie tego sportu. Jeśli zatem na wakacjach na Wyspach Kanaryjskich zechcesz zobaczyć najbardziej nieprawdopodobne akrobacje, musisz tylko podnieść głowę i podziwiać niebo w Valle de El Golfo.

Imagen
Contenido
  • aparat fotograficzny
  • lornetkę