Podróż na Wyspy Kanaryjskie w Marcu

Ten miesiąc oznacza nadejście wiosny, pory roku długo oczekiwanej… w każdym innym miejscu. Wyspy Kanaryjskie w marcu nie różnią się tak bardzo od innych miesięcy roku, bo tutaj temperatury zawsze są łagodne, więc można spędzić wspaniały dzień na plaży nawet w miesiącach, które tradycyjnie są chłodniejsze.

Contenido

Jeśli spędzanie całego dni na słońcu Ci nie odpowiada, zabierz dobre buty i przygotuj się na odkrywanie niewiarygodnej różnorodności szlaków turystycznych na Wyspach Kanaryjskich. Na przestrzeni kilometrów zmienia się wysokość, a z nią krajobraz, fauna i flora.

Znajdziesz tu trasy wszystkich poziomów trudności wyznaczone przez profesjonalistów — to idealna okazja, by poznać obszary pod ochroną podczas marcowych wakacji.

Imagen
Garajonay. La Gomera
Garajonay. La Gomera
Contenido

Jak szybko mijają dni, gdy spływasz z wielką prędkością ze zjeżdżalni, podziwiasz największą na świecie kolekcją papug lub spacerujesz po wioskach dalekiego zachodu... Czy wiesz, że na Wyspach Kanaryjskich mamy parki rozrywki dla wszystkich? Ogrody zoologiczne i akwaria, parki rozrywki, takie jak Sioux City czy Angry Birds Activity Park oraz aquaparki, takie jak Siam Park, największy i najbardziej imponujący aquapark w Europie.

Imagen
Aqualand
Aqualand
Contenido

Kiedy nadchodzi noc, dzień ma dla nas jeszcze jedną z najpiękniejszych niespodzianek: niesamowity zachód słońca, którym można się cieszyć w dobrym towarzystwie na spacerze po plaży lub w górach.

Na plaży w Famara na Lanzarote, możesz zobaczyć jeden z najpiękniejszych zachodów słońca, zwłaszcza przy odpływie. A jeśli będziesz w La Restinga (El Hierro), zachód słońca na Mar de las Calmas także Cię zachwyci.

Imagen
Playa de las Canteras
Playa de las Canteras
Contenido
  • buty górskie
  • latarkę