Podróż na Wyspy Kanaryjskie w lutym

Wakacje w styczniu? Zacznij rok jak nowy! Ucieknij przed zimnem, aby cieszyć się plażą, słońcem i przyrodą, odpocząć i nabrać sił. Średnia temperatura 19º i dziewięć godzin słońca dziennie to idealny powód, by nie zastanawiać się dwa razy. Na co czekasz?

Contenido

Czy jest coś bardziej typowego dla Wysp Kanaryjskich niż karnawał?Zabierz swoje przebranie i skorzystaj z podróż na wyspy, aby śmiać się z murgas — zespołów przebierańców i bawićw noce karnawałowe — mogollones, w atmosferze odpowiedniej tylko dla największych imprezowiczów. Tutaj świętujemy w wielkim stylu i jesteśmy pewni, że nasze gale Cię zaskoczą i zostawią bez słowa. Dwie z najbardziej spektakularnych to Gala de la Reina podczas karnawału na Teneryfie i Gala Drag Queen w Las Palmas de Gran Canaria.

Imagen
Carnaval
Carnaval
Contenido

Jeśli szukasz ciepłego miejsca w lutym na wyjazd we dwoje, na Wyspach Kanaryjskich znajdziesz idealne zakwaterowanie i najbardziej romantyczne plany. Odkryjcie jeden z czarujących hoteli, znajdźcie samotną zatoczką, aby poczuć, że jesteście jedni na świecie lub spacerujcie po ścieżkach na wyspach w poszukiwaniu najpiękniejszych zachodów słońca, Podróż, która zapisze nowy rozdział w waszej historii.

Imagen
Amanecer en Playa de Famara
Amanecer en Playa de Famara
Contenido

Przejdźmy od romantycznych planów do planu, w którym się zakochasz. Wyspy Kanaryjskie w lutym są idealne, by podziwiać białe i różowe kwiaty drzew migdałowych, nieporównywalny z niczym widok, który będzie Ci towarzyszył na pieszych lub rowerowych wędrówkach po szlakach na Wyspach Kanaryjskich.

Czy wiesz, że na Wyspach odbywa się wiele świąt na ich cześć? Przyjedź do Puntagorda, La Palma, Tejeda, Gran Canaria czy Santiago del Teide na Teneryfie.

Imagen
Tejeda, Gran Canaria.
Tejeda, Gran Canaria.
Contenido
  • peruka
  • maska