Piscinas naturales de Mesa del Mar

Popularne baseny naturalne

Jest to idealne miejsce, aby opalać się i zażywać kąpieli morskich. Leżą na wybrzeżu Tacoronte i są bardzo popularne wśród lokalnych mieszkańców, którzy odwiedzają je główne w miesiącach letnich. Ta mała miejscowość turystyczna liczy dwa baseny. Jeden z nich wypełnia się tylko w miesiącach letnich, a drugi jest dostępny przez cały rok. Dostęp do tego miejsca jest łatwy i jest tu parking, jednak należy zachować ostrożność na drodze dojazdowej, która spadek po zboczu góry jest dość duży, a zakręty dość ostre.

Environment
Miasto
Showers
Solarium
WC
Solo en verano
Oleaje moderado
Localidad
Tacoronte

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
1
9
262
10045