Piscinas de Bajamar

Trzy naturalne baseny obok plaży i różne usługi

Przy silnych falach lub bez nich odwiedzenie naturalnych basenów w Bajamar, na północnym-wschodzie wyspy Teneryfy, to coś, za co zawsze będą wdzięczne Państwa zmysły. Dwa dużych rozmiarów baseny, jeden dla dzieci, plaża o żółtym piasku, osłonięta od gwałtownego oceanu wraz z licznymi usługami w odległości kilku metrów zamieniają te odwiedziny w coś prawie nieuchronnego, jeżeli chce się poznać uroki morskie okręgu La Laguna, którego stare miasto zostało wpisane na Listę światowego dziedzictwa UNESCO za bogate dziedzictwo.

Bezpieczny park wodny i liczne sąsiadujące restauracje

Bajamar ugruntował się jako autentyczny naturalny park wodny dla rodzin. Obecność ratowników, zadbane obiekty, czystość wody i piasku, widoki i okazała obecność mitycznej latarni doskonale się łączą z dostępnymi parkingami i zróżnicowanymi restauracjami, nie zapominając o kioskach i różnych sklepach. A jeżeli przybędą Państwo tu przy wzburzonym morzu, dalecy od złoszczenia się, proszę przygotować aparat fotograficzny gdyż fale rozbijając się o groblę dostarczą Państwu niezapomnianych obrazów. To znak tej wyspy. Wizyta nie do podarowania sobie.

Environment
Miasto
Parking
Showers
Solarium
WC
Is accessible
Kids zone
Todo el año
Oleaje moderado
Localidad
Bajamar
Kąpiel z zachowaniem środków ostrożności

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
1
9
262
10045