El Caletón de Garachico

Strefa kąpieli dla całej rodziny na bogatym starym mieście na Teneryfie

Atlantyk ma kołyszące odnogi i obszar El Caletón, na północy wyspy Teneryfy, to pokazuje w nadmiarze. Obok zamku San Miguel (z XVI wieku) i przy wspaniałej obecności sławnej skały, symbolu erupcji jaka zrównała z ziemią Garachico w 1706r. kiedy ten port był najważniejszym na wyspie, ta enklawa czystej lawy doskonale łączy miejsca wdzierania się otwartego morza ze spokojnymi oczkami wodnymi do korzystania przez całą rodzinę zaledwie kilka metrów od różnorodnych usług alei.

Kąpać się w El Caletón de Garachico

Kąpiel w El Caletón nie tylko pozwoli Państwu na skorzystanie z pobudzającej wody oceanu ale również na podziwianie części jednego z najpiękniejszych historycznych starych miast Wysp Kanaryjskich, spektakularnego brzegu klifowego La Culata i widoku na pozostałą część północnego wybrzeża. Dodatkowo, ma ratowników w lecie, restaurację na samej lawie, parkingi, pobliskie baseny publiczne, niedaleką plażę z małym molem, nowy port oraz liczne i prestiżowe miejsca do jedzenia i zakupów. Prawdziwy skoncentrowany luksus.

Showers
Solarium
WC
Is accessible
Kids zone
Todo el año
Oleaje moderado
Localidad
Garachico
Kąpiel z zachowaniem środków ostrożności

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
  • Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
  • Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
  • Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
  • Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
  • Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
  • Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
  • Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
1
9
262
10045