Charcos junto a la plaza de Puerto Santiago y las Bajas

Wspaniałe zachody słońca

Kapryśne kształty języków lawy docierających do morza utworzyły tę małą zatoczkę, osłoniętą od fal. Przy odpływie jest do idylliczne miejsce, o krystalicznych wodach, gdzie można wykąpać się między pięknymi formacjami wulkanicznymi. Oczko wodne leży na wybrzeżu Puerto Santiago, Santiago del Teide, za hotelem Barceló. Dostęp do niego ułatwiają schody. Z wybrzeża można podziwiać spektakularne zachody słońca i krajobrazy. Należy zachować szczególną ostrożność, kiedy morze jest wzburzone, a pływ wysoki.

Environment
Miasto
Sin vigilancia
Oleaje moderado
Localidad
Santiago del Teide

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
1
9
262
10045