Charco de La Laja

Wulkaniczny basen dla wszystkich grup wiekowych w San Juan de la Rambla

Intensywny błękit Atlantyku zamienia się w delikatną paletę kolorów w głównej strefie kąpieli w San Juan de la Rambla, na północy wyspy Teneryfy. Charco de La Laja wywiera imponujące wrażenie z punktu widokowego noszącego jego nazwę i tylko pobudza chęć wielokrotnego sfotografowania go, szybkiego zejścia po schodach i zanurzenia się w jego kryształowych i spokojnych wodach, obok wzburzonego oceanu, który łagodzi swoją siłę na wulkanicznej skale jaka ochrania tę perłę.

Naturalne Spa z pobliskim dziedzictwem historycznym i restauracjami

Położony w samym środku historycznego starego miasta jednego z najbardziej atrakcyjnych miasteczek o najlepszym klimacie tego rejonu, ten klejnot Wysp Kanaryjskich pojawia się niespodziewanie na końcu jednej z gęsto zaludnionych ulic. O doskonałym dostępie, strefach do opalania, trzech barach i pobliskich restauracjach dla odzyskania sił, kąpiel w Charco de La Laja pozwala na sprawdzenie jak kapryśna lawa i ryczący Atlantyk na stromym wybrzeżu przyczyniają się do stworzenia tego wspaniałego naturalnego Spa.

Parking
Solarium
Solo en verano
Oleaje fuerte
Localidad
San Juan de la Rambla
Kąpiel z zachowaniem środków ostrożności

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
1
9
262
10045