Charco de Isla Cangrejo

Idealny basen do rodzinnych kąpieli

Jest to naturalny basen mieszczący się w pięknym zakątku wybrzeża Santiago del Teide, w pobliżu miejscowości Isla Cangrejo. Dzięki betonowemu falochronowi wody basenu są spokojne i można tu kąpać się całą rodziną oraz opalać się w pięknym otoczeniu. Spacer po okolicach pozwala podziwiać, jak fale rozbijają się o skały wystające z morza to spektakl, którego nie można przegapić. Tutejsze zachody słońca są niczym ze snu. Zbiornik wodny został wyposażony w drabinkę ułatwiającą dostęp. Należy zachować szczególną ostrożność przy wysokim pływie i dużym zafalowaniu.

Sin vigilancia
Oleaje fuerte
Localidad
Santiago del Teide

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
1
9
262
10045