Los Charcones de Lanzarote

Dziewicze naturalne baseny na południu Lanzarote

Przyroda jako architekt nie ma porównania. Dziewicze naturalne baseny Los Charcones znajdują się w południowej części wyspy Lanzarote, w odległości pięciu minut jazdy samochodem od Playa Blanca. Zespół oczek wodnych o różnych rozmiarach, głębokości i kształtach cieszą wzrok po stwierdzeniu jak ludzie mogą osiągnąć coś całkiem przeciwnego, przechodząc obok nieukończonego i porzuconego hotelu tej okolicy.

Jeden z najpiękniejszych obszarów oczek wodnych na Wyspach Kanaryjskich

Pomimo tego kontrastu lub właśnie z jego powodu Los Charcones mają wszystko, co potrzeba dla wypoczynku i cieszenia się książką, przyjemnym towarzystwem lub bardzo pokrzepiającą samotnością. Od oczek wodnych dla odprężających kąpieli po obszary do skoków, blisko dwa kilometry począwszy od latarni w Pechiguera dostarczają nieprzerwanie bardzo atrakcyjnych i dziewiczych naturalnych basenów. Dostęp ubitą drogą gruntową, fale otwartego morza i tradycyjne wiatry zostaną bardziej niż wynagrodzone tutejszym naturalnym projektem, który rozkochuje w sobie.

Sin vigilancia
Viento
Spokojne wody
LGTBI
¡Aviso!

Niebezpieczeństwo zbliżania się do wybrzeża, szczególnie w dni silnych fal
Localidad
Yaiza

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
3
9
262
10045