Basen Punta Mujeres

Rodzinne i zróżnicowane oczka wodne na Lanzarote

Dwa kilometry różnych naturalnych basenów, dwu z nich dobrze osłoniętych od otwartego morza zamieniły Punta Mujeres, położoną na północnym-wschodzie Lanzarote, w miejsce do odniesienia pod względem oczek wodnych na tej wyspie. W rybackim miasteczku o białych domach, które zachowało swój tradycyjny charakter, odwiedzający goście i mieszkańcy w każdym wieku doświadczają w tych wodach wielu wrażeń idealnie łączących słońce, lawę z przyjemnym oceanem. Ślady ludzkiej ręki jedynie są odzwierciedlone w niektórych schodkach i strefach do opalania. Pozostała część to czysta natura przyprawiona solą.

Naturalne baseny do kąpieli obok uroczych miejsc

Ten rodzaj naturalnego parku wodnego zasługuje na przedłużoną wizytę dla poznania oczek wodnych, miejsc wdzierania się morza i niewielkich istniejących tu cypelków. Oferta zostaje dopełniona w doskonały sposób w typowym wiejskim barze sąsiadującym z jedną z najbardziej uczęszczanych sadzawek. Dodatkowo, wszystko rozwija się dzięki bliskości dwóch najbardziej odwiedzanych miejsc turystycznych: Jameos del Agua i jaskini Cueva de los Verdes, wraz z restauracjami i placem zabaw dla dzieci.

Environment
Miasto
Parking
Solarium
Kids zone
Localidad
Haría

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
3
9
262
10045