La Fajana

Trzy bardzo atrakcyjne naturalne baseny na północy La Palma

Naturalnych basenów o wielkim pięknie z usługami na Wyspach Kanaryjskich jest wiele, ale które pozwalają na skakanie do jednego, drugiego i trzeciego w przeciągu sekund raczej mało. Jeden z najlepszych obiektów tego typów mieści się w Barlovento, w północno-wschodniej części wyspy La Palma i nazywa się La Fajana. Kładki jakie otaczają ten zadbany zespół trzech oczek wodnych, osłoniętych od fal, dostarczają możliwości poruszania się w celu korzystania z kąpieli w kryształowych i spokojnych wodach.

Kąpać się, jeść i odpoczywać w idealnym miejscu na La Palma

Łatwo dostępne te naturalne baseny oferują parkingi, miejsce do opalania i pobliskie restauracje. Choć wypełniają się ludźmi w niektóre dni i pomimo, że schodki powodują, że nie są polecane dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej, La Fajana okazuje się idealna dla korzystania całej rodziny z pobudzającego oceanu bez strachu przed jego siłą i odczuwając na każdym metrze jego brzmienie, zapach i smak. Przejść z jednego basenu do drugiego jest tak łatwo jak rozkoszować się wspaniałym dniem w tym zakątku. Wizyta nie do odrzucenia.

Parking
Showers
Solarium
WC
Kids zone
Sin vigilancia
Oleaje moderado
Localidad
Barlovento

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
5
9
262
10045