Charco Azul na La Palma

Najpełniejszy naturalny basen na La Palma

Charco Azul na La Palma dostarcza odmiennej i bardzo szczególnej możliwości skorzystania z morza. Jego sława jeszcze bardziej wzrosła po niedawnej przebudowie do tego stopnia, że zdobył on międzynarodową nagrodę w 2013r. za usługi dodatkowe. W San Andrés y Sauces, jednym z najpiękniejszych okręgów miejskich na północy tej wyspy, ta enklawa wydaje się być idealny dla korzystania w gronie rodzinnym z morza i słońca przy kontrastującej zieleni pobliskiego lasu wawrzynowego, dużej wartości prehistorycznego lasu.

Oczko wodne o szerokich usługach nagrodzone flagą Ecoplayas

Ta strefa kąpieli zamieniła się w naturalną atrakcję dzięki właściwościom dużych rozmiarów oczka wodnego, osłoniętego od fal ale również basenowi dla dzieci o równym dnie, niewielkiej kaskadzie, schodkom, drabinkom, miejscu do opalania, prysznicom, przymierzalniom oraz dzięki środkom bezpieczeństwa, czystości, roślinności i parkingom. W taki sposób to zinterpretowały osoby odpowiedzialne za przyznawanie flagi Ecoplayas 2013, które nadały ją temu zakątkowi na La Palma z uwagi na jego wyjątkowe zalety.

Hammok sunshade
Parking
Showers
Solarium
WC
Kids zone
Solo en verano
Oleaje moderado
Localidad
San Andrés y Sauces

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
5
9
262
10045