Los Charcones de Gran Canaria

Niezapomniane oczko wodne na Gran Canaria

Każdy, kto zobaczy Los Charcones z pobliskiego deptaka, przed zejściem, zostanie zaskoczony jego rozmiarem i gwarancją spokojnych kąpieli obok Oceanu Atlantyckiego. Już w jego wodach Państwa ciało będzie tym, które dogłębnie skorzysta ze słońca i oceanu w dużych wymiarów podwójnym oczku wodnym, położonym na północy wyspy Gran Canaria. Piękny okręg miejski Arucas oferuje jeden z największych i najbardziej spektakularnych naturalnych basenów utworzonych na tej wyspie. Oczko wodne, które z góry przypomina kształtem człowieka narysowanego przez bogów.

Dużych rozmiarów baseny na północy Gran Canaria

Obok autostrady i w pobliżu kilku ośrodków miejskich, ta strefa kąpieli jest dostępna, ma blisko parkingi, miejsce do opalania, restauracje i liczne usługi. Ścianka biegnąca po obwodzie, idealna do spacerowania przy odpływie i obszerna zapora skalna wystarczająco ją zabezpieczają przed potężnym i hałaśliwym Atlantykiem, są dopełnione przez pobliskie sadzawki i miejsca wdzierania się morza, jeżeli fale na to pozwalają. Jeżeli najpierw się patrzy, a później rozkoszuje, wygląda jakby ta głowa nadająca kształt temu oczku wodnemu przemawiała i mówiła nam, że czas na przerwę.

Environment
Miasto
Parking
Solarium
Kids zone
Solo en verano
Spokojne wody
Localidad
Bañaderos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
2
9
262
10045