Las Salinas de Agaete

Naturalny basen z tunelami lawowymi dla całej rodziny

Najbardziej podobny do średniowiecznej fortecy, choć wypełniony przyjemnymi wodami oceanu znajduje się na Wyspach Kanaryjskich w Las Salinas de Agaete na wyspie Gran Canaria. Trzy wspaniałe naturalne baseny osłonięte od otwartego morza przypominają zamek z uwagi na ich szczególne betonowe zbiorniki ozdobione na wzór blank fortecznych, które jeszcze bardziej osłabiają ataki fal. Te oczka wodne połączone tunelami wulkanicznymi, mają wszystko, aby skorzystać z odprężających kąpieli rodzinnych i wspaniałych widoków na klifowe północno-zachodnie wybrzeże.

Dostępność w pobliżu portu i emblematycznego miasteczka

Te baseny mają miejsce do opalania, tradycję uprawiania nurkowania i łatwy dostęp z pobliskiego portu w Agaete, punktu odniesienia w połączeniach z Teneryfą oraz sławnego z uwagi na tutejsze restauracje. Można przyjść tu lub przyjechać samochodem od ulicy El Muelle, posiadają one parking i obok zagajnik palmowy, a uprawiane ogrody warzywne dostarczają zielonego kontrastu potęgującego tutejsze uroki. W odległości pięciu minut jazdy samochodem miasteczko wraz z jego etnograficzną sławą uzupełniają zamek, który nie jest z piasku ale ze wspaniałej słonej wody.

Parking
Solarium
Kids zone
Solo en verano
Viento
Oleaje moderado
Localidad
Agaete
Kąpiel z zachowaniem środków ostrożności

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
2
9
262
10045