El Agujero

Ukryty skarb

Te naturalne baseny, mieszczące się w miejscowości Gáldar, tworzą malownicze miejsce, gdzie można odpocząć. Ten ukryty skarb wyspy kryje baseny ze słoną wodą. Jest to wymarzone miejsce, aby popływać w wodach o różnej głębokości, w oznaczonych i bezpiecznych strefach, odpowiednich dla całej rodziny.

Autentyczny zakątek

Całe te wybrzeże jest autentyczne i prawie nie przyjeżdżają tutaj turyści. Jest to idealne miejsce, aby się wykąpać i przechadzać się w spokojnej atmosferze nad morzem. Obok Agujero mieści się Frontón, gdzie odbywają się zawody Frontón King. Są to najbardziej prestiżowe zawody w bodyboardingu w cyklu Bodyboarding World Tour, gdyż zawodnicy mogą tutaj ujeżdżać najlepsze fale.

Parking
Solarium
WC
Is accessible
Sin vigilancia
Oleaje fuerte
Localidad
Gáldar

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
2
9
262
10045