Charco San Lorenzo

Idealny naturalny basen na północy Gran Canaria

Północna część wyspy Gran Canaria najeżona jest licznymi oczkami wodnymi, ale jeżeli przejeżdża się przez San Lorenzo, w Moya, z pewnością się tu Państwo zatrzymają. Dwa obszerne naturalne baseny dużych rozmiarów, dostosowane przez człowieka dostarczą Państwu przyjemności poczucia oceanu bez zagrożeń związanych z falami. Dodatkowo, tutejsze usługi, restauracje i bliskość do autostrady zamieniają go w prawie obowiązkowy przystanek, szczególnie jeżeli uwzględni się, że posiada piaszczysty obszar, coś, co nie jest bardzo typowe w tym rejonie.

Oczko wodne w pobliżu autostrady i z wieloma usługami w Moya

Jeżeli obecność piasku wspiera jego atrakcyjność dla dzieci to prysznice, szatnie, toalety, schodki, parkingi i restauracje serwujące ryby zamieniają się w mieszaninę doskonałą dla całej rodziny, doprawioną słońcem i solą morską. Większy basen liczy sobie 75 metrów długości na 45 szerokości, a jego głębokość i wulkaniczna skała obecna w niektórych miejscach pozwala na skoki na główkę, które na kilka sekund mącą nieuchronny spokój panujący w tym krystalicznym i niezapomnianym zakątku.

Parking
Showers
Solarium
WC
Kids zone
Oleaje fuerte
Localidad
Moya

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
2
9
262
10045