Tacorón

Relaksujące kąpieliska i widoki na wulkany w południowej części El Hierro

Ta perełka, o nazwie Tacorón, jest w zasięgu ręki. Z drogi biegnąca na południe wyspy El Hierro jest zjazd na prawo tuż przed jej końcem: znajduje się tutaj miejscowość wybrzeżna La Restinga. Ten zjazd to krótka droga do naturalnych basenów, zdecydowanie wartych odwiedzin. Tutaj przez cały rok można rozkoszować się spokojnymi wodami Atlantyku. Nie bez powodu ta część oceanu nosi nazwę Mar de las Calmas [pl. spokojne morze]. Jest to miejsce nie do zapomnienia, gdzie paleta różnych odcieni niebieskiego miesza się z czarnym piaskiem wulkanicznym.

Hammok sunshade
Parking
Solarium
WC
Solo en verano
Spokojne wody
Miejsce przyjazne dla zwierząt
Localidad
El Pinar

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
7
9
262
10045