La Maceta

Naturalny basen idealny dla wszystkich grup wiekowych na północy El Hierro

Jeżeli tym, czego szukają Państwo na wyspie El Hierro to kąpiel z rodziną w relaksujący sposób w naturalnym otoczeniu z wygodnymi strefami do korzystania ze słońca, nie należy dłużej już szukać. Basen La Maceta, w dolinie El Golfo, skupia wszystko, aby połączenie słońca z lawą i morzem nadało sens słowu ‘przyjemność’. Położone na północy tej wyspy różnej wielkości oczka wodne są osłonięte od fal i zamieniły się w punkt odniesienia na wyspie w tego rodzaju ofertach.

Główna strefa kąpieli w El Golfo

Choć ocean pozostawia spektakularne miejsca przyboju i wdzierania się morza kiedy jest wzburzony, te oczka wodne są idealne dla wszystkich grup wiekowych. Dodatkowo, prosto okazuje się dojechać samochodem do tej enklawy i mieści się tu obszerny teren parkingowy. Z metalowymi drabinkami, szerokim miejscem do opalania i schodkami ten zakątek jest główną strefą kąpieli w El Golfo z jakiegoś powodu. Tylko, trzeba sprawdzić z jakiego.

Parking
Solarium
WC
Is accessible
Kids zone
Sin vigilancia
Oleaje fuerte
Localidad
Frontera

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowiku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Nie używaj detergentów podczas korzystania z prysznica.
- Używaj kremów z filtrem słonecznym przyjaznych dla środowiska naturalnego.
- Nie hałasuj (głośna muzyka, krzyki, itd...) ani nie zachowuj się w uciążliwy sposób (granie w piłkę).
- Zwierzęta domowe nie mogą korzystać z większości basenów naturalnych. Upewnij się, czy możesz zabrać swoje zwierzę w dane miejsce.
7
9
262
10045