(CACT) Zamek Św. Józefa

Zwiedzanie Międzynarodowego Muzeum Sztuki Współczesnej na Lanzarote

Stworzenie z ruin twierdzy militarnej Międzynarodowego Muzeum Sztuki Współczesnej było możliwe dzięki mistrzowskiemu kunsztowi artysty - Césara Manrique. Zamek Św. Józefa jest elegancką twierdzą, gdzie nowoczesność i gastronomię degustuje się, kontemplując charakterystyczne morze wokół wyspy Lanzarote. Na jego kamiennych ścianach z XVIII wieku, eksponowane są dzieła, między innymi, artystów takich jak Tàpies, Miró, Alechinsky i Millares. W tym centrum artystycznym, znajdującym się na wschodzie wyspy i do którego można się dostać przez most zwodzony, znajduje się muzeum, restauracja i jest to niewątpliwie jedyne w swoim rodzaju reprezentacyjne miejsce miasta.

Restauracja z sygnaturą Manrique w Arrecife

Tuż po przejściu okrągłej bramy wejściowej, wszystko jest naznaczone kunsztem Manrique: sala tymczasowych ekspozycji o łukowym sklepieniu, wykwintne ogrody z lawy, palmy, spiralne schody o nieskazitelnej bieli, które znajdują się w dolnej części zamku, to strefa wyłącznie przynależąca do restauracji. Ten elegancki i bardzo nowoczesny obiekt oferuje kreatywną kuchnię kanaryjską i świeże przekąski w okrągłej i przeszklonej sali, gdzie kamienie, drewno i wiszące rośliny ustępują najbardziej sugestywnemu i przepięknemu widokowi na port w Arrecife.

Catering
Parking
Wifi
Is accessible
Localidad
Arrecife
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie rób zdjęć z fleszem. Mogą spowodować uszkodzenia dziedzictwa artystycznego i kulturowego.
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika. Nie jedz w muzeach i na wystawach.
- Jeśli masz plecak lub torebkę, uważaj, aby nie uderzyć nim żadnego przedmiotu.
- Postaraj się być cicho lub nie rozmawiać głośno, aby nie przeszkadzać pozostałym odwiedzającym.
3
11
262
10045