Wybrzeże Costa Adeje

Luksusowy kierunek turystyczny na południu Teneryfy.

Wybrzeże Costa Adeje jest kierunkiem turystycznym na południu wyspy Teneryfy, w którym łączy się luksus z ekskluzywnym charakterem tej oferty. Skorzystanie z jego stref handlowych pełnych butików międzynarodowych firm lub z parku wodnego Siam Park oraz jego imponujących atrakcji to niektóre z możliwości jakie oferuje ten zakątek Wysp Kanaryjskich. Jego ciepły klimat jest idealny, aby skorzystać z zajęć wodnych i poopalać się na plażach o złotym piasku każdego dnia w roku.

Najlepszy oferta wypoczynkowa na Teneryfie.

Najbardziej ekskluzywne sieci hotelowe posiadają swoje obiekty na wybrzeżu Costa Adeje, począwszy od apartamentów i hoteli po najbardziej wymagające i luksusowe wille. Restauracje o kuchni typowo kanaryjskiej i międzynarodowej mieszają się w alejach, którymi odwiedzający gość może pospacerować, aby odpocząć przed kolacją. Natomiast aby nacieszyć się kontaktem z morzem nie ma jak przejażdżka statkiem dla poobserwowania wielorybów i delfinów w ich naturalnym środowisku lub odkrywanie piękna oceanu podczas nurkowania.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Costa Adeje

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
1
9
262
262
10045