Puerto de La Cruz - Zona turística

Tradycyjny kierunek turystyczny do odwiedzenia

Pod czujnym spojrzeniem Teide, trzeciego z rzędu najwyższego wulkanu świata licząc od podmorskiej podstawy i skąpany Oceanem Atlantyckim, Puerto de la Cruz rozkochuje turystów począwszy od XIX w. W tej miejscowości na północy wyspy Teneryfy można pospacerować pośród typowo kanaryjskich budynków obok zadbanych plaż tutejszego wybrzeża lub spędzić zabawny dzień w ogrodzie zoologicznym Loro Parque. Dla całkowitego wyłączenia się najlepiej spędzić dzień w basenach ze słoną wodą Lago Martiánez, zaprojektowanych przez César Manrique.

Urlop na miarę na północy Teneryfy

Przy wielkiej różnorodności hoteli odwiedzającemu gościowi jest łatwo wybrać kwaterę, która dostosuje się do jego gustu. Sąsiedztwo Parku Teide i łatwość przemieszczania się zamienia tę miejscowość w kluczowy punkt dla poznania wyspy Teneryfy. Puerto de la Cruz to miejsce w którym łączy się kultura kanaryjska z wypoczynkiem, w którym można cieszyć się morzem ale również niezwykłym pejzażem północnej części wyspy.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Puerto de La Cruz

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
1
9
262
262
10045