Plaża Las Américas

Rozrywka dla całej rodziny na południu Teneryfy

Na Plaży Las Américas na południu wyspy Teneryfy praktycznie jest niemożliwe nudzić się. Jej uliczki są pełne sklepów i kawiarni, a słońce zaprasza do wypoczynku na plaży o każdej porze roku. To doskonałe miejsce dla całej rodziny, gdyż oferta wypoczynkowa dla wszystkich grup wiekowych jest bardzo szeroka: uprawianie sportów wodnych, chodzenie po sklepach i centrach handlowych lub podziwianie zachodu słońca z ogródków piwnych restauracji to tylko niektóre z pomysłów na spędzenie idealnego dnia.

Spokojny i relaksacyjny kierunek turystyczny na urlop

Nadmorski bulwar jest doskonały do spacerowania o każdej porze dnia pomiędzy palmami i plażą o złotym piasku. Nocą możliwe jest zrelaksowanie się słuchając muzyki na żywo w którymś z barów mieszczących się w tej strefie. Ponadto, jej zróżnicowana oferta restauracyjna i hotelowa zamienia Plażę Las Américas w idealny kierunek turystyczny do spędzenia urlopu, w kierunek, któremu niczego nie brakuje.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
LGTBI
Localidad
Playa de Las Américas

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
1
9
262
262
10045