Los Gigantes

Kierunek turystyczny do wypoczynku w pobliżu klifowego wybrzeża w Los Gigantes

Przyjemny klimat wyspy Teneryfa i imponujący krajobraz w Los Gigantes, na zachodzie tej wyspy, zamieniają ten kierunek turystyczny w wyjątkowe miejsce dla zrelaksowania się i wypoczynku. Klifowe wybrzeże w Los Gigantes osiąga do 600 metrów wysokości i choć można je podziwiać z piasku na plaży, nie ma nic lepszego jak wycieczka statkiem, aby zbliżyć się do podstawy tych monumentalnych ścian skalnych, natomiast o zmroku położyć się na tutejszej plaży o czarnym piasku obserwując sąsiednią wyspę La Gomera.

Nurkować pośród wielkiego podmorskiego bogactwa na zachodzie Teneryfy

Miłośnicy nurkowania odnajdą w Los Gigantes niezapomniany pejzaż podmorski, szczególnie w zatokach ukrywających się pomiędzy klifami. W porcie, ponadto, można wynająć kajak lub zakontraktować wycieczkę statkiem dla poobserwowania delfinów i wielorybów. W Los Gigantes mieszczą się różne hotele i apartamenty, które dostosowują relaksujące doświadczenie zakwaterowania się tej miejscowości do potrzeb i gustów każdego odwiedzającego ją turysty.

Accommodations
Beach
Has catering
Public transport
Port
Localidad
Puerto Santiago

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
1
9
262
262
10045