Los Cristianos

Plaże o złotym piasku na południu Teneryfy

Los Cristianos, na południu wyspy Teneryfy, jest idealnym miejscem dla łączenia spokoju i relaksu z rozrywką. Dla zregenerowania sił nie ma jak położyć się na piasku wsłuchując się w szum morza w ciągu dnia, a po zapadnięciu nocy pospacerować po handlowym bulwarze i wypić kieliszek czegoś mocniejszego w jednym z ogródków piwnych. Dodatkowo z tej miejscowości dostrzegalna jest pobliska wyspa La Gomera, którą można odwiedzić biorąc statek w porcie Los Cristianos.

Szeroka oferta wypoczynkowa na Teneryfie

W Los Cristianos, dzięki bliskości portu, występuje duża różnorodność zajęć wodnych, począwszy od wędkowania po oglądanie wielorybów lub nurkowanie. Ponadto, na starym mieście nie utracona został istota tej nadmorskiej miejscowości i w jego restauracjach można spróbować wielu różnorodnych dań z ryb. Sklepy i domy towarowe, które mieszczą się w przesmyku łączącym dwie plaże w Los Cristianos to najlepsze miejsce, aby zakupić coś z rzemiosła lub jakiś ‘souvenir’.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Port

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
1
9
262
262
10045