Wybrzeże Costa Teguise

Słoneczne plaże, windsurfing i relaks na wschodzie Lanzarote

Uczucie wolności jakim oddycha się w małej miejscowości turystycznej wybrzeża Costa Teguise, na wschodzie wyspy Lanzarote, jest doskonałe dla oderwania się od codziennych zmartwień. Jego cztery naturalne plaże oferują przestrzenie dla wypoczynku, ale również dla uprawiania windsurfingu w każdej chwili w ciągu roku. Podróżny, który pragnie poznać wyspę Lanzarote będzie miał na wybrzeżu Costa Teguise idealne miejsce do zakwaterowania się, gdyż w pobliżu mieści się wiele interesujących punktów.

Rozrywka i zajęcia dla każdej publiczności

Spokojna atmosfera wybrzeża Costa Teguise uwydatnia się spacerując jego alejami lub po nadmorskim miasteczku, które posiada dużą ofertę gastronomiczną i w którym można pospacerować po targowisku odbywającym się w środy i piątki lub posłuchać muzyki na żywo o zmierzchu. Wydarzenia związane z windsurfingiem, które mają tutaj miejsce przez cały rok stanowią prawdziwe widowisko. Aby pójść z dziećmi najlepszą plaża jest Jablillo, podczas gdy aby skorzystać z atmosfery sportowej lecz spokojnej polecamy spędzić dzień na polu golfowym.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Localidad
Costa Teguise

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
3
9
262
262
10045