Puerto del Carmen

Niezapomniany urlop nad morzem

Co ma takiego Puerto del Carmen, aby być jednym z kurortów najlepiej przygotowanych pod względem turystycznym? Być może to jego sześciokilometrowa plaża o rumianym piasku, osłonięta od wiatru. Albo jego przystań jachtowa, która oferuje inny sposób korzystania z morza. Niezależnie jaki jest powód z pewnością odwiedzająca go osoba odnajdzie w Puerto del Carmen, na południu wyspy Lanzarote, idealne miejsce do spędzenia urlopu, w czasie którego dba się o każdy szczegół.

Odmienne doświadczenia każdego dnia na południu Lanzarote

Puerto del Carmen posiada najbardziej aktywne życie nocne na Lanzarote - każda noc w tutejszych barach i pubach jest inna od poprzedniej. Natomiast w ciągu dnia można wynająć rowery, stanowiące jedną z najlepszych opcji poznania wybrzeża. Trasa rowerowa biegnąca nadmorskim bulwarem łączy Puerto del Carmen z Arrecife i jest bardzo polecaną przejażdżką. A kto dobrze się bawi chodząc po sklepach odnajdzie różnorodne sklepy na alejach i w centrach handlowych tej miejscowości.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Puerto del Carmen

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
3
9
262
262
10045