Puerto Calero

Port ze wszystkimi wygodami na Lanzarote

Nadmorska atmosfera przystani jachtowej tej małej miejscowości przeniosła się również na stały ląd. Na jej alejach króluje spokój i dobry gust typowe dla doborowych zakątków wyspy Lanzarote. Każdego dnia w roku można wynająć jacht dla nacieszenia się morzem lub zakontraktować wycieczkę katamaranem, aby zobaczyć Zabytek Przyrody los Ajaches z innej perspektywy. Położony na południu wyspy Lanzarote, Puerto Calero, jest znany z uwagi na wysoką jakość swoich usług.

Ekskluzywne sklepy i restauracje

Spacerując jego ulicami można zaobserwować, że wypoczynek jest celem urlopów w spokojnym Puerto Calero. Dobry plan polega na pochodzeniu po południu po sklepach dużych międzynarodowych firm, a później na zjedzeniu kolacji w Restauracji Amura, uważanej za jedną z najlepszych na tej wyspie. Dla zakwaterowania odwiedzający gość może wybrać pośród różnych hoteli i luksusowych willi, które utrzymują klasyczny wygląd nadmorskiego kierunku turystycznego.

Accommodations
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Port
Localidad
Puerto Calero

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
3
9
262
262
10045