Plaża Blanca (Biała)

Kierunek turystyczny do zrelaksowania się na południu Lanzarote

Odprężająca i uspokajająca atmosfera Plaży Blanca, na południu wyspy Lanzarote, zamienia ten obszar w idealne miejsce do wypoczynku. Położyć się na słońcu lub odbyć spokojny spacer po nadmorskim bulwarze podziwiając zmierz to dobre pomysły dla zregenerowania sił. Ta miejscowość, położona w pobliżu Parku Narodowego Timanfaya i plaż Papagayo, posiada przystań jachtową, skąd możliwe jest wzięcie statku aż na wyspę Fuerteventura.

Skorzystać z morza i fal na Plaży Blanca

Plaża Blanca oferuje możliwość wyszukania plaży dla każdego gustu i z których można maksymalnie skorzystać przez cały rok. Bardzo blisko nich mieszczą się wszelkiej kategorii hotele do wyboru i restauracje dla odzyskania sił. Po południu można pooddychać świeżym morskim powietrzem podczas korzystania z ofert modnych sklepów lub pełna energii kawa doskonale dopełni dzień pełen plażowania.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Playa Blanca

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
  • Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
  • Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
  • Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
  • Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
  • Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
  • Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
3
9
262
262
10045