Puerto Naos

Kierunek turystyczny dla wypoczynku nad morzem

Z miejscowości turystycznej Puerto Naos, na wschodnim brzegu La Palma, można korzystać na trzy sposoby. Pierwszy z nich nad morzem, otoczeni sadami bananowców jeżeli tym, czego się poszukuje to spokój. Ponadto, oprócz plaży w Puerto Naos można tu odnaleźć inne pobliskie małe zatoki przed regenerowaniem sił degustując kalmary przygotowywane w tej okolicy. Ta gościnna i barwna miejscowość nie ma nic wspólnego z turystyką masową, gdyż jest to miejsce spędzania wakacji przede wszystkim przez tubylców.

Uprawiać paralotniarstwo i nurkowanie na La Palma

Innym sposobem poznania Puerto Naos jest z powietrza, przez tych, którzy odważą się polecieć na paralotni nad jedną z najbardziej słonecznych okolic tej wyspy i podziwiać ją z lotu ptaka. A na koniec pod wodę - głębiny tutejszego wybrzeża robią wrażenie na każdym miłośniku nurkowania i są idealne do wdrożenia się w podmorskim nurkowaniu. A zatem Puerto Naos jest kierunkiem turystycznym gdzie można odnaleźć dobrej jakości zajęć dla całej rodziny, a przede wszystkim spokoju.

Localidad
Puerto Naos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
5
9
262
262
10045