Los Cancajos

Doskonały kierunek turystyczny w pobliżu lotniska
Los Cancajos, na wschodzie wyspy La Palma, to dzielnica rybacka, która przystosowała się do rynku turystyki ale zachowała spokojną atmosferę. Zaledwie w odległości pięciu kilometrów od lotniska ten ładny kierunek turystyczny jest uczęszczany przez miłośników nurkowania. Wziąć udział w zajęciach nurkowania w celu odkrycia piękna tutejszych głębin, a później odpocząć na plaży w Los Cancajos to niezapomniane doświadczenie, które wielu turystów odważa się przeżyć w tym miejscu.
Spokój i wygoda na La Palma
Jeżeli chodzi o zakwaterowanie Los Cancajos posiada różne hotele i apartamenty, wiele z nich położone dość blisko centrum handlowego lub restauracji mieszczących się na nadmorskim bulwarze. Bardzo wygodnie jest znaleźć jakiś lokal, aby napić się aperitifu w trakcie robienia zakupów, a popołudnie wykorzystać dla orzeźwienia się w morzu. W tych restauracjach położonych obok plaży odnajdziemy różnorodność dań lokalnych i międzynarodowych, a nawet przytulną kawiarnię z dużymi oknami i widokiem na ocean.
Accommodations
Beach
Has catering
Nightlife
Public transport
Localidad
Los Cancajos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
5
9
262
262
10045