Puerto Rico

Jakość życia z widokiem na morze

Oglądać morze tuż po przebudzeniu się, jeść śniadanie obok plaży i korzystać ze słońca przez cały rok to korzyści w zasięgu ręki każdego, kto przybędzie do Puerto Rico. Okolica w Mogán, na południu wyspy Gran Canaria, wyróżnia się gościnnością tutejszych białych budynków, zbudowanych na zboczu góry, a które wydają się schodzić w dół aż do piasku. Morze tu jest spokojne przez cały rok, a port jest doskonałym punktem wyjścia na wycieczkę jachtem w celu obserwowania delfinów.

Plaża, restauracje i golf na południu Gran Canaria

Wśród centr handlowych, kawiarni i pubów jest wiele opcji, aby poczuć smak lokalnych wyrobów. Inną z zalet to fakt, że najbliższe pole golfowe jest idealne, aby wdrożyć się w ten sport i mieści się zaledwie w odległości pięciu minut samochodem. Ułatwienia w transporcie i wygoda tutejszej plaży powodują, że wielu mieszkańców Gran Canaria przybywają tu, aby spędzić dzień na słońcu w Puerto Rico.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Port
Localidad
Puerto Rico

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
2
9
262
262
10045