Puerto de Mogán

Spokojna dzielnica nadmorska na południu Gran Canaria

Ten przytulny port rybacki na południu Gran Canaria zachowuje atmosferę typowej nadmorskiej dzielnicy tej wyspy. Jego niezwykła architektura kontrastuje z kwiatami tutejszych ogrodów i mostami, które pozwalają na przejście pomiędzy kanałami z morską wodą. Po dotarciu na plażę trudno oprzeć się i nie położyć, nie poopalać albo skorzystać z kąpieli w morzu. Jego spokojne wody sprawiają, że Puerto de Mogán jest doskonałym kierunkiem turystycznym do podróżowania z dziećmi.

Przeżyć cudowny urlop w pełnym słońcu

Puerto de Mogán to jeden z europejskich kierunków turystycznych rejestrujący największą ilość słonecznych dni w roku. To wyjaśnia optymizm, spokój i radość które charakteryzują mieszkańców tej spokojnej enklawy i którzy zarażają przybywającego gościa pozytywnymi uczuciami. Idylliczne wspomnienie wakacji z dzieciństwa dopada każdego, kto odwiedza tę miejscowość, zarówno spacerując po tutejszym starym mieście jak i opalając się na brzegu.

Accommodations
Beach
Commercial zone
Has catering
Nightlife
Public transport
Historic center
Port
Localidad
Puerto de Mogán

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Zrównoważony rozwój
Sostenibilidad
- Nie pozostawiaj żadnego rodzaju śmieci w środowisku naturalnym, również niedopałków papierosów. Pozostawianie resztek jedzenia sprzyja rozmnażaniu się gryzoni i kotów, stanowiących zagrożenie dla innych gatunków.
- Nie wrzucaj żadnych przedmiotów ani resztek do morza.
- Nie karm zwierząt ani ich nie płosz. Jeśli zobaczysz zranione zwierzę, prosimy powiadomić służby ratunkowe, dzwoniąc pod numer 112.
- Nie zabieraj ze sobą kamieni lub innych elementów środowiska naturalnego. Nie wprowadzaj zmian do środowiska, jak np. poprzez układanie stosów z kamieni.
- Dbaj o elementy przestrzeni publicznej (panele informacyjne, poręcze, siedzenia, lampy itd.).
- Używaj koszy na śmieci i segreguj śmieci przez wrzuceniem do właściwego pojemnika.
Tagi
Etiquetas
2
9
262
262
10045